Ana Sayfa Arama
Kategoriler
Servisler
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Yaşlılar Gününde 50 Aile Ziyaret Edildi

  1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü etkinlikleri kapsamında Erzincan Valisi Hamza Aydoğdu, Vali Yardımcıları Yusuf İzci ve Ömer Özbay ile kurum müdürleri, ilimizin çeşitli mahallelerinde ikamet eden 50 aileyi ziyaret etti.

  1 Ekim Dünya Yaşlılar

  1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü etkinlikleri kapsamında Erzincan Valisi Hamza Aydoğdu, Vali Yardımcıları Yusuf İzci ve Ömer Özbay ile kurum müdürleri, ilimizin çeşitli mahallelerinde ikamet eden 50 aileyi ziyaret ederek büyüklerimizin istek ve taleplerini dinlediler.

  Bu özel günün anlam ve önemine vurgu yaparak, bugünlere gelmemizde büyük emekleri olan ulu çınarlarımızı evlerinde ziyaret eden Vali Aydoğdu, vali yardımcıları ve her bir il müdürü, kıymetli büyüklerimizle yakından ilgilenerek, ulu çınarlarımızın beklentilerini ve ihtiyaçlarını dinlediler.

  Toplamda 50 aile ziyaret edilirken, Vali Aydoğdu, ziyaretler kapsamında Sebahat Biregen’i ve ardından da Adil Karaca ve Emine Karaca çiftini ziyaret etti.

  Vali Aydoğdu, gerçekleştirilen ziyaretler ile ilgili yaptığı açıklamada, “Bizleri yetiştiren ve topluma kazandıran yaşlılarımız aynı zamanda geleceğimizi aydınlatan ışıklardır. Onlara gereken sevgi ve hürmeti her zaman göstermeliyiz. 
  Yaşlı bireylerimizin ihtiyaçlarına daha fazla önem vererek, yaşamlarının iyileştirilmesi için her bir bireyimiz üzerine düşeni fazlazsıyla yapmalıdır. Kıymetli büyüklerimize sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir yaşam diliyorum.” dedi.

  Erzincan Haber