Ana Sayfa Arama
Kategoriler
Servisler
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  WhatsApp adeta kendi aştı!

  WhatsApp yeni bir özellik için çalışma yapıyor Alışveriş uygulamasına dönecek…

  WhatsApp yeni bir özellik

  WhatsApp kullanıcıları için yeni bir özellik gererek onların alışveriş deneyimlerini iyileştirmeyi hedefliyor. Flows adi verilen bu özellikle otobüs bileti almak gibi daha spesifik alışverişlerini de yapmalarını sağlayacak.

  Dünyanın en popüler mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp ‘ Flows’ adlı yeni bir özelliği deneme sürecini başlattı. Bu özellikle alışveriş yapabildiğiniz gibi bir uçak seyahati esnasında bir firmadan randevu almak ya da koltuk seçmek gibi işlemleri yapmanızda mümkün olacak.

  WhatsApp’ın yeni özelliği Flows böyle görünecek

  Paylaşım yapılan ekran görüntüsü, Zoomture adlı bir şirket ile yapılan görüşmeleri ortaya koyuyor. Flows kullanıcısı bu firma üzerinden seyahat etmek için randevu oluşturmaktadır. Seyahat etmek için randevuda kullanılacak ulaşım aracında hangi koltuğu seçmek istediğini görüyoruz. Söz konusu olan bu özellik kullanıcıların başka internet sitelerine duydukları ihtiyacı bile ortadan yok edecek gibi duruyor. Kısa bir süredir alışveriş uygulaması için önemli çalışmalar gerçekleştiren WhatsApp, Flows ile bunlar bir yenisini daha eklemiş olacak.

  WhatsApp’ın kurusucu Meta tarafında yapılan açıklamaya göre, Flows’un günümüzde Hindistan ve Brezilya’da bazı firmalar için test aşamasında olduğunu söyledi. Test aşaması bittikten sonra dünya genelinde bütün kullanıcılar ve firmalar WhatsApp’ın yeni özelliği Flows’ı kullanmaya başlayacak. Bu özelliğin ne kadar etkili olduğunu uygulanma herkes tarafından kullanmaya başladığı zaman göreceğiz.

  Erzincan Haber