Erzincan Medya
34° Erzincan

Erzincan

34°

Erzincan

Salı

31°/ 17°

Çarşamba

32°/ 18°

Perşembe

33°/ 19°

Cuma

31°/ 16°

Cumartesi

31°/ 18°

Pazar

31°/ 20°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

WhatsApp adeta kendi aştı!

Yayınlanma:
ABONE OL
WhatsApp adeta kendi aştı!

WhatsApp kullanıcıları için yeni bir özellik gererek onların alışveriş deneyimlerini iyileştirmeyi hedefliyor. Flows adi verilen bu özellikle otobüs bileti almak gibi daha spesifik alışverişlerini de yapmalarını sağlayacak.

Dünyanın en popüler mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp ‘ Flows’ adlı yeni bir özelliği deneme sürecini başlattı. Bu özellikle alışveriş yapabildiğiniz gibi bir uçak seyahati esnasında bir firmadan randevu almak ya da koltuk seçmek gibi işlemleri yapmanızda mümkün olacak.

WhatsApp’ın yeni özelliği Flows böyle görünecek

Paylaşım yapılan ekran görüntüsü, Zoomture adlı bir şirket ile yapılan görüşmeleri ortaya koyuyor. Flows kullanıcısı bu firma üzerinden seyahat etmek için randevu oluşturmaktadır. Seyahat etmek için randevuda kullanılacak ulaşım aracında hangi koltuğu seçmek istediğini görüyoruz. Söz konusu olan bu özellik kullanıcıların başka internet sitelerine duydukları ihtiyacı bile ortadan yok edecek gibi duruyor. Kısa bir süredir alışveriş uygulaması için önemli çalışmalar gerçekleştiren WhatsApp, Flows ile bunlar bir yenisini daha eklemiş olacak.

WhatsApp’ın kurusucu Meta tarafında yapılan açıklamaya göre, Flows’un günümüzde Hindistan ve Brezilya’da bazı firmalar için test aşamasında olduğunu söyledi. Test aşaması bittikten sonra dünya genelinde bütün kullanıcılar ve firmalar WhatsApp’ın yeni özelliği Flows’ı kullanmaya başlayacak. Bu özelliğin ne kadar etkili olduğunu uygulanma herkes tarafından kullanmaya başladığı zaman göreceğiz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

https://www.haberxr.com