Ana Sayfa Arama
Kategoriler
Servisler
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Vizyon Erzincan Projesi Hayata Geçiyor

  Erzincan Valiliği himayelerinde başlatılan Vizyon Erzincan Projesi hayata geçiyor.

  Erzincan Valiliği himayelerinde başlatılan

  Erzincan Valiliği himayelerinde başlatılan Vizyon Erzincan Projesi hayata geçiyor.
  Erzincan Valiliği tarafından hayata geçirilen Vizyon Erzincan projesi ile kentin yarınları için atılan adımlar sağlamlaştırılıyor. 
  Erzincan Valiliği himayelerinde Erzincan’da bulunan tüm kurumların entegre edildiği Vizyon Erzincan Projesi, Erzincan’ın dinamik yapısını ve sürekli gelişen ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla hayata geçiyor.
  Tüm kurumların faaliyetlerini, projelerini, gereksinimlerini ve kurumsal kapasitelerini tek bir sistem üzerinden yönetmelerini sağlayan sistem üzerinden anlık güncel verilere ulaşılabildiği gibi sisteme her an anlık veri de yüklenmesi mümkün. Vizyon Erzincan yapılan işler hakkında anlık geri dönüşler yapılmasına imkan tanıyor. Günün her anı sisteme veri girilerek güncelleniyor. Bu sayede Erzincan’a dair en güncel bilgilere hızlı bir şekilde ulaşılabiliyor. Vizyon Erzincan sadece bir yönetim aracı değil. Aynı zaman da şehrin geleceğine yön veren bir pusula. Dijitalleşmenin sunduğu imkanlarla donatılmış bu sistem Erzincan’ın her köşesine dokunarak şehri daha yaşanabilir, daha dinamik ve daha gelişmiş bir hale getirmeyi hedefliyor. Vizyon Erzincan şehrin yarınları için bugünden atılan sağlam adımların simgesi olacak.

  Erzincan Haber