Erzincan
18°
Erzincan
Cumartesi
28°/ 18°
Pazar
26°/ 15°
Pazartesi
29°/ 14°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
29°/ 16°
Perşembe
27°/ 16°
İMKB Müşir Zeki Paşa Ortaokulunda yılsonu sergisi ve veliler arası kitap okuma yarışması ödül törenini gerçekleştirildi.
Yılsonu sergisinin açılışını yapan İl Millî Eğitim Müdürü Aziz Gün, “Pandemi süresince hasret kaldığımız bu tür etkinlikler, tüm yılın yorgunluğunu almakta ve öğrencilerimiz, velilerimiz ve öğretmenlerimiz için çok önem ve kıymet taşımaktadır.” dedi.
Sergideki eserleri tek tek inceleyen Gün, ardından kitap okuma yarışmasının ödül töreninde ödül kazananlara ödüllerini verdi. Törende dereceye giren veliler ödüllerini alırken etkinliğe katılan tüm veliler ise katılım belgesi verildi.
İl Millî Eğitim Müdürü Aziz Gün, “Çocuklarımız her zaman anne-babalarının parmak uçlarını değil ayak izlerini takip etmektedir. O nedenle bu etkinliğin çocuklarımızın geleceği adına çok değerli olduğunu düşünüyorum ve katılım sağlayan tüm velilerimizi tebrik ediyorum.” diye konuştu.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler