Erzincan
21°
Erzincan
Pazar
26°/ 16°
Pazartesi
29°/ 15°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
28°/ 16°
Perşembe
28°/ 15°
Cuma
30°/ 15°
Erzincan Vali Yardımcısı Yusuf İzci, muhtarlar ve çiftçilerle biraraya geldi. Düzenlenen toplantıda çiftçi ve muhtarların sorun ve talepleri dinlendi.
Erzincan Vali Yardımcısı Yusuf İzci, Tercan ilçesini ziyaret ederek Çayırlı Meslek Yüksek Okulu konferans salonunda muhtarlar ve çiftçilerle toplantı gerçekleştirdi.
İlçede halihazırda yapılan ve yapılabilecek tarım ve hayvancılık faaliyetleri, devlet destekleri, doğru tarım teknikleri, tarım ve hayvancılıkta verimin artması gibi konularda muhtarlar ve çiftçilere gereken rehberlik yapılarak çiftçi ve muhtarların sorun ve talepleri dinlendi.
Gerçekleşen toplantıya Vali Yardımcısı Yusuf İzci, Tercan Kaymakamı Ömer Faruk Gökçe, Çayırlı Belediye Başkanı Atınç Bahadır, Erzincan İl Tarım ve Orman Müdürü Murat Şahin, muhtarlar ve çiftçiler katıldı.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler