Ana Sayfa Arama
Kategoriler
Servisler
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Vali Aydoğdu, Üniversite Öğrencileri ile Kahvaltıda Buluştu

  Vali Hamza Aydoğdu, 2023-2024 Akademik Yılının başlaması ve üniversitelerin açılması dolayısıyla Erzincan’a gelen öğrenciler ile kahvaltı programında bir araya geldi. 

  Vali Hamza Aydoğdu, 2023-2024

  Vali Hamza Aydoğdu, 2023-2024 Akademik Yılının başlaması ve üniversitelerin açılması dolayısıyla Erzincan’a gelen öğrenciler ile kahvaltı programında bir araya geldi. 
  Erzincan Valiliği himayelerinde, Erzincan Belediye Başkanlığı, Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi ve sivil toplum kuruluşlarının destekleriyle Erzincan Cumhuriyet Meydanında düzenlenen kahvaltı programına yüzlerce öğrenci katıldı. 
  Düzenlenen kahvaltı programında öğrenciler ile bir bir görüşen, istek ve önerilerini dinleyen Vali Hamza Aydoğdu, programda yaptığı konuşmada, “Can Erzincana hoş geldiniz. Burası da sizin eviniz, memleketiniz. Bizlerde, sizlerin huzur ve güven içinde iyi bir eğitim almanız için en iyi şartları oluşturmanın gayreti içerisindeyiz.” dedi
  Öğrencilere bazı müjdeler de veren Vali Aydoğdu, şehir içi otobüslerde öğrenciler için indirim yapıldığını ifade ederek 10 TL olan ücretin öğrenciler için 4 TL’ye indirildiğini belirtti.
  Öğrenciler için pek çok sosyal ve kültürel etkinliğin yapılacağını da ifade eden Vali Aydoğdu, öğrencilere, buradaki eğitimleri boyunca Erzincan’ı ve ilçelerini gezmelerini ve Erzincan’dan ayrıldıklarında da Erzincan’ın daima kalplerinde kalmasını ve her gittikleri yerde Erzincan’ı anlatmalarını istedi.
  Vali Hamza Aydoğdu, kahvaltı programının sonunda öğrencilerin bulunduğu masaları tek tek gezerek, öğrencilere karanfiller dağıttı.
  Düzenlenen kahvaltı programına Vali Aydoğdu ile birlikte Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun, Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Akın Levent, Vali Yardımcıları, kurum müdürleri, STK temsilcileri ve yüzlerce üniversite öğrencisi katıldı.

  Erzincan Haber