Erzincan
18°
Erzincan
Pazar
26°/ 16°
Pazartesi
29°/ 15°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
28°/ 16°
Perşembe
28°/ 15°
Cuma
30°/ 15°
DAP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı tarafından desteklenen “Üzümlü Kodluyor” projesi kapsamında yapılan Robotik Kodlama ve STEM Atölyesi’nin açılışı yapıldı.
Erzincan’ın Üzümlü ilçesinde hizmete açılan ve içerisinde Robotik Kodlama Sınıfı, Stem Atölyesi, Müzik Sınıfı ve Sinema Salonu bulunan merkezin açılışı yoğun katılımla gerçekleştirildi.
Düzenlenen açılış programına Erzincan Valisi Hamza Aydoğdu ve beraberindeki protokol üyeleriyle birlikte, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.
Burada bir açıklamada bulunan Vali Aydoğdu, ‘Üzümlü ilçemizde hizmete açılan ve içerisinde Robotik Kodlama Sınıfı, Stem Atölyesi, Müzik Sınıfı ve Sinema Salonu bulunan merkezin hayırlı olmasını diliyorum. Emeği ve katkısı bulunanlara teşekkür ederim ’ dedi.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler