Erzincan Medya
17° Erzincan

Erzincan

17°

Erzincan

Perşembe

23°/ 13°

Cuma

23°/ 14°

Cumartesi

22°/ 13°

Pazar

20°/ 12°

Pazartesi

21°/ 12°

Salı

24°/ 14°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Üniversiteler Arasında Mutabakat Anlaşması İmzalandı

Yayınlanma:
ABONE OL
Üniversiteler Arasında Mutabakat Anlaşması İmzalandı

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi ve Hoca Ahmet Yesevi Uluslararası Türk-Kazak Üniversitesi Arasında mutabakat anlaşması imzalandı.

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi ve Hoca Ahmet Yesevi Uluslararası Türk-Kazak Üniversitesi Arasında Sağlık Bilimleri ve Tıp Eğitimi Alanlarında Uluslararası Eğitim İşbirliğinde mutabakat anlaşması imzalandı.

EBYÜ ve Hoca Ahmet Yesevi Uluslararası Türk-Kazak Üniversitesi Arasında imzalanan iş birliği anlaşması kapsamında, iki üniversitenin Tıp Fakülteleri arasında akademik ve eğitim amaçlı değişim faaliyetlerinin geliştirilmesi ve bazı alanlarda iş birliğinin sürdürülmesi için, “Akademik Ziyaretler, Ortak Eğitim Programları, Ortak Araştırma Faaliyetleri ve Yayınlar, Seminerlere ve Akademik Programlara Katılım, Akademik Materyallerin ve Diğer Bilgilerin Değiş Tokuşu, Klinik Amaçlı Lisans ve Lisansüstü Değişimi” konularında imzalanan protokol çerçevesinde Rektörümüz Prof. Dr. Akın Levent ve Hoca Ahmet Yesevi Uluslararası Türk-Kazak Üniversitesi Rektör vekili Prof.Dr. Peyami Battal arasında mutabakat sağlandı.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler