Erzincan
18°
Erzincan
Cumartesi
28°/ 18°
Pazar
26°/ 15°
Pazartesi
29°/ 14°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
29°/ 16°
Perşembe
27°/ 16°
Türkiye Üniversiteler Spor Federasyonu’nun düzenlediği, Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi’nin ev sahipliği yaptığı Üniversiteler Arası Bölgesel Ligler Futbol Turnuvası sona erdi. Turnuvanın sona ermesinin ardından üniversitede ödül töreni düzenlendi.
Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Prof. Dr. Erdoğan Büyükkasap Kongre ve Kültür Merkezinde gerçekleştirilen ödül törenine Rektör Prof. Dr. Akın Levent, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. A. Ercan Ekinci, Prof. Dr. Adem Başıbüyük, Prof. Dr. Çağrı Çırak, Genel Sekreter Doç. Dr. M. Cihat Özgenel ve TÜSF Temsilcisi Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Murat Şat katıldı.
Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesinin ev sahipliği yaptığı Üniversiteler Arası Bölgesel Ligler Futbol Turnuvasında birinciliği Gümüşhane Üniversitesi, ikinciliği Sivas Cumhuriyet Üniversitesi, üçüncülüğü’de Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi kazandı.
Rektör Prof. Dr. Akın Levent, Üniversitede ağırladığımız takım ve futbolculara, kupa ve madalyalarını takdim etti. Rektör Prof. Dr. Akın Levent, turnuvada derece yapan sporcuları tebrik ederek, sporcuları üniversitede ağırlamaktan büyük mutluluk duyduk dedi.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler