Erzincan Medya
19° Erzincan

Erzincan

19°

Erzincan

Pazar

21°/ 12°

Pazartesi

21°/ 11°

Salı

22°/ 11°

Çarşamba

25°/ 14°

Perşembe

28°/ 17°

Cuma

26°/ 18°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Uluslararası Öğrencilerle Buluşma Toplantısı Yapıldı

Yayınlanma:
ABONE OL
Uluslararası Öğrencilerle Buluşma Toplantısı Yapıldı

Prof. Dr. Erdoğan Büyükkasap Kongre ve Kültür Merkezinde gerçekleştirilen toplantıya Uluslararası İlişkiler Koordinatörlüğü biriminden sorumlu Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Adem Başıbüyük, Uluslararası İlişkiler Koordinatörü Doç. Dr. Ali Dincer, TÖMER Müdür Yardımcısı Öğretim Görevlisi Mehmet Akif Ayvaz, Uluslararası Öğrenci Ofisi üyeleri Öğretim Görevlisi Nihan Çeliker, Öğr. Gör. Aycan Yıldız Yılmaz ve Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesin de ön lisans, lisans ve lisansüstü eğitimlerini almakta olan uluslararası öğrencileri katıldı.

Yurt dışından uluslararası öğrenci süreçleriyle ilgili bilgilerin verildiği toplantıda Uluslararası İlişkiler Koordinatörü Doç. Dr. Ali Dincer yaptığı sunumda öğrencilere uluslararası öğrenci alım süreçleri, uluslararası öğrenciler için hazırlanan yeni internet sitesi ve yapım aşamasında olan yeni ofis ile ilgili bilgiler verdi.

Daha sonra sunum yapan Uluslararası Öğrenci Ofisi üyeleri Öğretim Görevlisi Nihan Çeliker, öğrencilere başvuru ve kayıt süreçleri hakkında bir bilgiler verirken toplantıda son olarak sunum yapan TÖMER Müdür Yardımcısı Öğretim Görevlisi Mehmet Akif Ayvaz da TÖMER’deki eğitim sistemiyle ilgili bilgilendirmeler yaptı. Toplantı soru-cevap etkinliğiyle sona erdi.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

https://www.haberxr.com