Erzincan
18°
Erzincan
Cumartesi
28°/ 18°
Pazar
26°/ 15°
Pazartesi
29°/ 14°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
29°/ 16°
Perşembe
27°/ 16°
Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Öğretmen Sibel Çakır Anaokulu yıl sonu etkinlik, İl Millî Eğitim Müdürü Aziz Gün, Eğitim Müfettişleri Başkanı Selahattin Karaman, Şube Müdürü Abdulvahap Terece, okul müdürü, öğretmenler, veliler ve diğer davetlilerin katılımları ile gerçekleştirildi.
Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Prof. Dr. Erdoğan Büyükkasap Kongre ve Kültür salonunda Saygı duruşu ve İstiklâl Marşınınokunması ile başlayan program, öğrencilerin yıl boyunca yaptıkları etkinliklerin foto-gösterimi(slayt gösterisi) ile devam etti. Özenle seçilmiş kostümler ve koreografi ile etkinlikte hünerlerini sergileyen minikler, kep ve cübbe giydikleri diploma töreninde karnelerini İl Millî Eğitim Müdürü Aziz Gün’den aldılar.
İl Millî Eğitim Müdürü Aziz Gün, “Bu vesile ile emeği geçen herkesi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum. Küçüklerimiz bu gün gerçekten hem eğlendiler hem de ailelerini bol bol tebessüm ettirdiler. Bizler böylesine hünerli çocuklarımız olduğunu görünce mutlu oluyoruz. Allah tüm çocuklarımızı esirgesin, korusun. İnşallah ilerde hepsi birbirinden başarılı, kendisine, ailesine ve vatanına faydalı bireyler olurlar.” dedi.
İl Millî Eğitim Müdürü Aziz Gün ve Eğitim Müfettişleri Başkanı Selahattin Karaman ile hatıra fotoğrafı da çektiren minikler, hem kendilerine hem de ailelerine neşeli bir anı bırakmış oldular.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler
Jandarmadan Çocuklara Şefkat Eli
EBYÜ’de Türk Demokrasisinin Darbeler ile İmtihanı Konferansı Verildi
Arazide kayıp arama (GPS. Harita. Pusula.) eğitimleri tamamlandı
Erzincan İl Müftüsü Gül’den Kur’an Kursu Ziyareti
Polis ekipleri taksicileri bilgilendirdi
“Hafızlık ve Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma Yarışmaları” nın bölge finalleri yapıldı