Ana Sayfa Arama
Kategoriler
Servisler
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Ultrasurf Android VPN Uygulaması Ücretsiz İndir

  Ultrasurf Nedir?

  Herhangi bir sebebe bağlı olarak sitelere erişim engellenebilmektedir.

  Bu haberin fotoğrafı yok

  Ultrasurf Nedir?

  Herhangi bir sebebe bağlı olarak sitelere erişim engellenebilmektedir. Birçok kişinin karşılaştığı bu can sıkıcı durumu ortadan kaldırmak amacıyla geliştirilmiş olan Ultrasurf VPN ücretsiz bir programdır. Birçok ülkede yasaklanmış olan sitelere girişin kolaylıkla yapılabilmesi için kullanılan uygulamanın avantajları mevcuttur. Tercih edilmesinde ki en önemli etkenlerden biri kolay indirme ve kurulumdur.

  Sitelere olan erişim belirli sebeplere bağlı olarak engellenebilmektedir. Bu durum birçok kişinin karşılaştığı olağan bir durumdur. Bu problemle karşılaşılması durumunda Ultrasurf programı kurtarıcı olacaktır. Engellenmiş olan sitelere kolaylıkla erişim sağlayabilmeye yarayan programın kullanılabilmesi için öncelikle indirilmeli ve ardından kurulumunun yapılması gereklidir. İndirme ve kurulumu oldukça basit olan zahmet gerektirmeyen ve en önemlisi kafa karıştırıcı olmayan bir programdır.

  Ultrasurf Program Özellikleri

  indirilerek kurulması halinde güvenlik duvarını geçerek engellenmiş olan siteye erişim sağlanabilmektedir. Uygulamanın tercih edilmesinde ki en büyük etkenlerden biri kullanıcının Ip adresinin tespit edilememesidir. Gizlilik ve güvenliğin ne kadar önemli olduğunu tüm internet kullanıcıları bilmektedir. Engellenmiş bir siteye girilmesi durumunda kişinin Ip adresinin tespit edilmesi hoş olamayacak bir durumdur. Böyle bir durumla karşılaşılmasını engellemek amacıyla program içerisinde ki bilgiler gizli tutulmaktadır. Kullanıcıları için tüm detaylar düşünülerek tasarlanmış olan program kurulmuş olduğu bilgisayarda ki tüm verilerin gizli tutulmasına olanak sağlamaktadır.

  Ultrasurf Programı İndirme İşlemi
  Güvenlik ve gizlilik ilkelerine bağlı kalınarak geliştirilmiş olan program .exe olarak indirilmektedir. Oldukça küçük bir boyuta sahip olduğu için indirilme süresi de düşüktür. İndirme işleminden sonra indirilen .exe  dosyasına tıklanarak dakikalar içerisinde kurulum yapılabilmektedir. Kurulum sırasında herhangi bir bilginin girilmesine veya kayıt oluşturulmasına kesinlikle gerek yoktur. Program kendi internet sağlayıcısı üzerinden hizmet verdiği ve girilen siteleri gizli tuttuğu için yavaş çalışabilir. Bu durum güvenlik için sağlanan bir hizmettir. Programı indirerek gizlilik ilkeleri ile engellenmiş siteleri ziyaret edebilirsiniz.

  https://wikimobil.com/ultrasurf-vpn-fast-unlimited/

  Erzincan Haber