Erzincan
20°
Erzincan
Pazar
26°/ 16°
Pazartesi
29°/ 15°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
28°/ 16°
Perşembe
28°/ 15°
Cuma
30°/ 15°
Erzincan Çocuk Hakları İl Komitesi üyesi çocukları, ODES programı kapsamında yer alan çocuklar ile birlikte uçurtma şenliğinde bir araya geldi.
Erzincan Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Serdar Demirci’nin katılımlarıyla Erzincan Çocuk Hakları İl Komitesi üyesi çocukları, ODES programı kapsamında yer alan çocuklar ile birlikte İl Müdürlüğüne bağlı Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğü ve Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi Müdürlüğünde korunma ve bakım altında bulunan çocuklar sosyal kültürel etkinlikler kapsamında bir araya geldiler.
Ekşisu Mesire alanında düzenlenen Uçurtma Şenliğinde bir araya gelen çocuklar birlikte vakit geçirdiler. Burada Sokak Oyunları, piknik ve eğlence etkinlikleri de yapılarak ve uçurtmalar uçurularak çocuklar sosyalleşmesi sağlandı. Etkinliklerde çocuklar doyasıya eğlendi.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler