Erzincan
18°
Erzincan
Pazar
26°/ 16°
Pazartesi
29°/ 15°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
28°/ 16°
Perşembe
28°/ 15°
Cuma
30°/ 15°
Tunceli’de dün gece otluk alanda çıkan yangın, ekiplerin müdahalesiyle kısa sürede kontrol altına alınarak söndürüldü.
Yangın, Tunceli-Elazığ Karayolu Mazgirt Köprüsü mevkiinde çıktı. Otluk alanda başlayan yangını gören vatandaşlar durumu Tunceli Belediyesi itfaiye ekiplerine bildirdi. Kısa sürede bölgeye giden ekipler, yangına müdahale etti. Kısa sürede kontrol altına alınan yangın tamamen söndürüldü.
Tunceli Valiliği de sıcaklıkların mevsim normallerinin üzerinde seyrettiğini belirterek, ormanlık alanlardan uzak durulması, yangına sebep olabilecek atıkların doğaya bırakılmaması konusunda vatandaşlara uyarıda bulundu.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler