Erzincan Medya
18° Erzincan

Erzincan

18°

Erzincan

Perşembe

26°/ 15°

Cuma

28°/ 15°

Cumartesi

22°/ 13°

Pazar

26°/ 13°

Pazartesi

28°/ 14°

Salı

29°/ 17°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Mecidiyeköy metrosu neden kapalı çalışmıyor ne zaman açılacak son dakika metroda intihar mı oldu?

Yayınlanma:
ABONE OL
Mecidiyeköy metrosu neden kapalı çalışmıyor ne zaman açılacak son dakika metroda intihar mı oldu?

Mecidiyeköy metrosu neden kapalı çalışmıyor ne zaman açılacak son dakika metroda intihar mı oldu? İstanbul’un en çok yoğunluk yaşanan metro hatlarından biri olan Mecidiyeköy metrosunda intihar girişimi yaşandı. Ne yazık ki bir kadının raylara atlayarak hayatına son verdiği iddia edilirken metro hattı kapandı.

Ekipler hayatını kaybetttiği belirtilen kadının cansız bedenine ulaşmak için çalışma yaparken hem intihar girişiminin yaşandığı metro hatttında hem de metro duraklarında yoğunluk yaşandığı belirtildi. Metro İstanbul tarafından ilk resmi açıklama geldi. İlk olarak hayatını kaybeden kadının cansız bedenine ulaşılmaya çalışıldığı belirtildi. Metroda yapılacak olan çalışmanın ardından seferlere yeniden başlanacağı belirtilirken intihar olayı büyük üzüntü yarattı.

İSTANBUL METROSU SON DAKİKA İNTİHAR! 

Metro İstanbul resmi hesabı üzerinden yapılan açıklamada “M2 Yenikapı-Hacıosman metro hattı Şişli-Mecidiyeköy istasyonunda bir yolcumuzun intihar girişiminde bulunması nedeniyle Şişli-Mecidiyeköy istasyonumuz işletmeye kapatılmıştır. Seferlerimiz Yenikapı-Osmanbey ve Gayrettepe-Hacıosman istasyonları arasında normal işletme döngüsünde yapılmakta, Gayrettepe-Osmanbey arasında ise ring seferleri yapılmaktadır.” denilerek Şişli Mecidiyeköy metrosunda ulaşım hizmeti verilemediği ve ring seferleri ile vatandaşların mağduriyet yaşamalarının önüne geçileceği ifade edildi.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

https://www.haberxr.com