Erzincan
19°
Erzincan
Pazar
26°/ 16°
Pazartesi
29°/ 15°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
28°/ 16°
Perşembe
28°/ 15°
Cuma
30°/ 15°
Erzincan genelinde düzenlenen “Trafikte Saygı ve Sabır” temalı ilkokul öğrencileri arasından resim, ortaokul öğrencileri arasında karikatür, lise öğrencileri arasında slogan yarışmasına katılarak derece yapan öğrenciler belirlendi.
Ortaöğretim Genel Müdürlüğünün 05/05/2022 tarihinde gönderdiği ilgili yazı gereği 2021-2030 Karayolu Trafik Güvenliği Strateji Belgesi ve 2021-2023 Karayolu Trafik Güvenliği Eylem Planında belirtilen stratejik amaç, hedef ve performans göstergelerinin ilgili kurum ve kuruluşlar tarafından yerine getirilmesine ilişkin yayınlanan Cumhurbaşkanlığı Genelgesi çerçevesinde, Erzincan genelinde düzenlenen “Trafikte Saygı ve Sabır” temalı ilkokul öğrencileri arasından resim, ortaokul öğrencileri arasında karikatür, lise öğrencileri arasında slogan yarışmasına katılarak dereceye giren öğrenciler, ilgili komisyonun Şube Müdürü Fikret Ayaz Başkanlığında toplanması ile belirlendi.
İl Millî Eğitim Müdür Vekili Ferhat Albayrak tarafından ödüllerini alan öğrenciler hatıra fotoğrafı da çektirerek günün mutluluğunu aileleri ve öğretmenleri ile paylaştılar.İl Milli Eğitim Müdür vekili Albayrak, dereceye giren emek veren tüm öğrencileri tebrik ederek başarılar diledi.
İLKOKULLARDA RESİM YARIŞMASI
Birinci Kevser Su Şahin
İkinci Özgü Ağırkan
Üçüncü M. Beşir Cebeci
ORTAOKULLARDA KARİKATÜR YARIŞMASI
Birinci Ahmet Sait Şener
İkinci Tamara Ersoy
LİSELERDE SLOGAN YARIŞMASI
Birinci Buse Özbek
İkinci İlker Eren Gürsoy
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler
Jandarmadan Çocuklara Şefkat Eli
EBYÜ’de Türk Demokrasisinin Darbeler ile İmtihanı Konferansı Verildi
Arazide kayıp arama (GPS. Harita. Pusula.) eğitimleri tamamlandı
Erzincan İl Müftüsü Gül’den Kur’an Kursu Ziyareti
Polis ekipleri taksicileri bilgilendirdi
“Hafızlık ve Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma Yarışmaları” nın bölge finalleri yapıldı