Erzincan Medya
11° Erzincan

Erzincan

11°

Erzincan

Pazar

13°/ 10°

Pazartesi

18°/

Salı

21°/ 12°

Çarşamba

23°/ 13°

Perşembe

23°/ 13°

Cuma

23°/ 14°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Rektör Levent’e Romanya’nın Braşov Transilvania Üniversitesinden Ziyaret

Yayınlanma:
ABONE OL
Rektör Levent’e Romanya’nın Braşov Transilvania Üniversitesinden Ziyaret

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi  Fen-Edebiyat Fakültesi Matematik Bölümü, Bölüm Başkanı Prof. Dr. Engin Özkan’nın “Erasmus Ders Verme Hareketliliği” kapsamında daveti üzerine Romanya’nın Braşov Transilvania Üniversitesinden ziyaertcilerini ağırladı.

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesine Romanya’nın Braşov Transilvania Üniversitesinden gelen öğretim üyeleri Prof. Dr. Marin Marin ve Doç. Dr. Nicuşor Minculete Rektör Prof. Dr. Akın Levent’i ziyaret etti.

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette Prof. Dr. Engin Özkan da hazır bulundu. 

Ziyaretçilerle bir süre sohbet eden Rektör Levent, “Anadolu Da Bir Dünya Üniversitesi” öz ülküsüyle kurulan Erzincan Binali Yıldırım Üniversitemiz için bu tür uluslararası ilişkilerin önemli olduğunu vurguladı.

Misafir öğretim üyeleri de Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi’nde bulunmaktan çok memnun olduklarını ve arkadaşlarına da buraya gelmeleri için tavsiyede bulunacaklarını söylediler. Matematik Bölüm Başkanı Prof. Dr. Engin Özkan da bölüm olarak ilerleyen zamanlarda bu tür hareketlilikleri daha çok yapacaklarını ifade etti. 

Ziyaret sonrası Rektör Levent, nazik ziyaretlerinden dolayı ziyaretçilere teşekkür ederken, ziyaretçiler de göstermiş olduğu nezaketten dolayı duydukları memnuniyeti Rektör Leven’te ilettiler.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler