Erzincan
18°
Erzincan
Pazar
26°/ 16°
Pazartesi
29°/ 15°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
28°/ 16°
Perşembe
28°/ 15°
Cuma
30°/ 15°
Tercan Belediyesi, ilçe sınırları içerisinde yer alan cadde ve sokaklarda karla mücadele yapıyor.
Yoğun kar yağışının ardından belediye ekipleri ilçe merkezindeki cadde ve sokaklarda kar temizleme çalışmalarına aralıksız devam ediyor.
Tercan ilçe Belediyesi, Kazım Karabekir Mahallesi, Mamahatun Mahallesi, Ahmet Yesevi Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Fatih Mahallesi, Yavuz Selim Mahallesi ve bağlı cadde ve sokaklarda karla mücadelesini yoğun bir biçimde sürdürüyor. Karla mücadele için 2 kepçe, 2 traktör, 1 kamyon ve itfaiye aracı ve 15 personel ile organize ekip oluşturulduğunu belirten Başkan Lokman Gültekin, “Olumsuz hava koşulları ilçemizi de etkilemektedir. Vatandaşlarımızın bu olumsuzluklardan en az etkilenmeleri için ekiplerimiz karla mücadele çalışmalarına aralıksız devam etmektedir. Meydana gelen buzlanmalara karşı tuzlamalar yapılmaktadır. Karla mücadelemiz aralıksız devam edecektir” dedi.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler