Erzincan Medya
18° Erzincan

Erzincan

18°

Erzincan

Perşembe

23°/ 13°

Cuma

23°/ 13°

Cumartesi

23°/ 14°

Pazar

21°/ 12°

Pazartesi

21°/ 11°

Salı

22°/ 14°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Tercan Esnaf Spor Şampiyon Oldu

Yayınlanma:
ABONE OL
Tercan Esnaf Spor Şampiyon Oldu

Tercan Kaymakamlığı ve Tercan Belediye Başkanlığınca düzenlenen “2022 Yılı Tercan Kaymakamlığı Futbol Turnuvası” oynanan final maçı ile son buldu. Turnuvada Tercan Esnaf Spor şampiyon oldu.

Tercan kapalı halı sahada yapılan grup maçları ve devamındaki çeyrek final ve yarı final maçları sonucunda finale kalmayı başaran Yollar üstü Jandarma Spor ile Tercan Esnaf Spor takımı finalde karşılaştı. Maç sonucu Tercan Esnaf Spor karşılaşmada galip gelerek turnuvanın şampiyonu oldu.

Final maçına Tercan Kaymakamı Musa Kazım Çelik, Tercan Belediye Başkanı Lokman Gültekin, İlçe Jandarma Komutanı J.Binbaşı Emre Çapan, İlçe Emniyet Müdürü Oğuzhan Aykırı, Tercan Bölge Trafik Denetleme İstasyon Amiri Doğu Dilan Hazar, diğer kamu kurum çalışanları ve çok sayıda sporsever vatandaşımız katıldı.

Müsabaka sonucunda kupa ve madalya töreni gerçekleştirilirken turnuva 3’ncüsü olan Tercan Emniyet Spor takımına kupa ve madalyasını İlçe Jandarma Komutanı J.Binbaşı Emre Çapan, Turnuva 2.’si olan Yollar üstü Jandarma Spor takımına kupa ve madalyasını Belediye Başkanı Lokman Gültekin, turnuva 1.’si olan Tercan Esnaf Spor takımına kupa ve madalyasını Kaymakam Musa Kazım Çelik takdim etti..

Kaymakam Musa Kazım Çelik, turnuva hakemleri ve turnuvanın düzenlenme aşaması dahil olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ederek plaket takdim etti ve turnuvaya katılım sağlayan takımları tebrik etti.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler