Erzincan Medya
26° Erzincan

Erzincan

26°

Erzincan

Cuma

27°/ 16°

Cumartesi

21°/ 13°

Pazar

25°/ 13°

Pazartesi

27°/ 14°

Salı

29°/ 17°

Çarşamba

31°/ 19°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Tepsi Modelleri ile Sunumların Kraliçesi Olabilirsiniz

Yayınlanma:
ABONE OL
Tepsi Modelleri ile Sunumların Kraliçesi Olabilirsiniz

Genellikle tepsi modelleri arasındaki temel fark, üretim materyalinde olsa da kullanım alanları nedeniyle tercih edilen tepsileri hesaba katmamak mümkün değil. Sıcak içeceklerin çeşitli modellerine rastlamak mümkündür. Özellikle çay tepsisi birçok kişinin aradığı ve satın aldığı modellerden biridir. Şık çay tepsileri ile ikram ettiğiniz çayı içmeden eve misafir göndermek istemeyiz. Akşam yürüyüşüne veya ikindi çayına gelen konuklar için şık çay tepsileri satın almak isteyebilirsiniz. Gümüş çay tepsisi bunlardan biridir. Ancak başka birçok çay tepsisi türü vardır. Misafirlerinizin çay yapmanız için sizi bekleyecek zamanı olmayabilir.

Bu durumda onu en az bir fincan kahve içmeye ikna edebilirsiniz. Kahve tepsisinde yapacağınız sunum ile gelenlere narin ve zarif bir içecekler sunacaksınız. Söz, nişan gibi etkinlikler için kullanılan tepsi modellerinin yanı sıra yemek servis etmek için kullanılan tepsi modelleri de bulunmaktadır. Sunum için kullanılan tepsiler arasında sadece içecek servisi için kullanılan tepsiler de bulunmaktadır. Soğuk içecekler için ayrı tepsiler olduğu gibi farklı şarap sunumları için de tepsiler mevcuttur.

Tepsilerde Türk Kahvesi Sunmaya Bayılanlardansanız Işıltılı Tepsiler Sizlere Göre!

Kahve, hayatın her zamankinden daha fazla parçası. Sadece Türk kahvesi değil, filtre kahve ve hazır kahvenin de mutfak tezgahınızda yeri var. Sadece misafirlerin geldiğinde kahve yapmasını beklemenize gerek yok. Ev kullanımı için istediğiniz kahveyi yapıp küçük bir kahve tepsisinde servis edebilirsiniz. İsteyenler için küçük kahve tepsileri de var. Yalnız yaşıyor olsanız veya evde tek kahve aşığı olsanız bile, sadece bir tepsi kahve ile kendinizi şımartabilirsiniz. Çay ve kahveden sonra en çok çay ve kahveyi içtiğiniz kahvaltı masasından bahsetmemiz gerekiyor. https://www.madamecoco.com/tepsiler/ adresindeki tepsilere göz atabilirsiniz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

https://www.haberxr.com