Erzincan Medya
26° Erzincan

Erzincan

26°

Erzincan

Cuma

27°/ 16°

Cumartesi

21°/ 13°

Pazar

25°/ 13°

Pazartesi

27°/ 14°

Salı

29°/ 17°

Çarşamba

31°/ 19°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Katılımevim’in Faizsiz Ev Alma Sistemini Keşfedin

Yayınlanma:
ABONE OL
Katılımevim’in Faizsiz Ev Alma Sistemini Keşfedin

Faiz ödemeden ev sahibi olmak, bu ekonomik şartlarda geleneksel banka yöntemleriyle pek de mümkün değil. Ana paranın neredeyse tamamı kadar geri ödemek zorunda kalınan faizli krediler, ev sahibi olmak veya bir yatırım yapmak isteyenlerin önünde yıllardır büyük bir engel olarak kalmaya devam ediyor. Katılımevim, kurulduğu günden itibaren kalıplaşmış banka yöntemlerine ve kredili faiz veren tüm ödeme seçeneklerine karşı güvenin ön planda olduğu ödeme planları geliştiren bir tasarruf finansman şirketi olarak adından söz ettirmektedir.

Faizsiz Ev Almak için Katılım Koşulları Nelerdir?

Faizsiz ev almak için tüm birikimini bankalara sunan ve yıllarca ödemek zorunda kaldığı krediler altında ezilen ailelere bir fırsat sunan Katılımevim’in tasarruf finansman yöntemlerine dahil olmak için 18 yaşını doldurmuş bir Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmanız yeterlidir. Yalnızca kimlik bilgilerinizle başvuru yapabileceğiniz Katılımevim’de faiz ödemeden ev sahibi olmak için tercih edebileceğiniz iki farklı ödeme planı bulunmaktadır.

Faizsiz ev veren tasarruf finansman şirketleri arasından profesyonelliği ve kurumsallığı ile ön plana çıkan Katılımevim, faaliyete geçtiği ilk günden beri insanlar arasındaki dayanışmayı güçlendirmeyi kendine ilke edinmiştir. Katıılımevim faizsiz ev alma sistemi, yüksek miktarda geri ödemeler ve peşinat gibi yükümlülükler olmadan tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının katılabileceği bir tasarruf finansman sistemidir. Yıllardır birçok ailenin hayat standardını düşürmelerine gerek kalmadan ev sahibi olmasına olanak veren Katılımevim’de banka kredilerinde olduğu gibi kefil, faiz ve ipotek gibi yükümlülüklere yer yoktur.

Faizsiz Konut Sahibi Olmanın Yolları

Dilerseniz peşinat ödeyerek dilerseniz de peşinat ödemeden katılabileceğiniz Katılımevim’in tasarruf finansman yöntemleriyle faizsiz konut sahibi olabilir ve hayallerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Katılımevim’de faiz ve peşinat ödemeden ev sahibi olmak için yapmanız gereken tek şey almak istediğiniz evi, aylık ödeyebileceğiniz taksit miktarını ve dahil olmak istediğiniz ödeme planını seçmek olacak.

Ek ödeme, ön ödeme ve dosya masrafı gibi ücretlere tabi olmadan dahil olabileceğiniz bu ödeme planları tamamen sizin tercihiniz doğrultusunda oluşturulur. Çekiliş sistemiyle ev sahibi olmak isteyenlere Çekilişli Plan, özel bir ödeme sistemi talep edenlere ise Kişiye Özel Plan’la ödeme şansı sunan Katılımevim, sahip olduğu faizsiz ev sistemleri ile herkesin bütçesine uygun alternatifler sunar. Taksitlerinizi ödemekte zorlandığınız takdirde de hiçbir faiz talep etmeden dondurma şansı sunan Katılımevim’de maddi durumunuz düzeldiğinde ödeme planına kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Faiz ödemeden, alım gücünüzü düşürmeden ve birikiminizi kaybetmeden sizi ev sahibi yapan Katılımevim, herkes için eşit fırsatlar sunarak hayalleri gerçek kılmak için çalışmaya devam etmektedir.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

https://www.haberxr.com