Erzincan
18°
Erzincan
Cumartesi
28°/ 18°
Pazar
26°/ 15°
Pazartesi
29°/ 14°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
29°/ 16°
Perşembe
27°/ 16°
Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi tarafından Cumhuriyetin 100. yıl etkinlikleri kapsamında düzenlenen 100. Yıl Cumhuriyet Kupası Müsabakaları’ nda Üniversitenin kadın personelleri arasında gerçekleşen Kadınlar Kort Tenis Turnuvası sona erdi.
Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi tarafından “100. Yıl Cumhuriyet Kupası Müsabakaları” kapsamında düzenlenen ve ilk olma özelliği de taşıyan Kadınlar Kort Tenis Turnuvası’nda Canan Arslantaş birincilik ipini göğüslerken Öğr. Gör. Elif Özer ikinci ve son olarak Öğr. Gör. Sema Köse ise üçüncü oldu.
Turnuvaya katılan sporcular, Cumhuriyetin 100. Yılında böylesine anlamlı bir etkinlikte bulunmanın verdiği mutluluğu ifade ederken turnuvanın esas kazanının ise dostluk olduğunu ifade ettiler
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler