Erzincan
18°
Erzincan
Cumartesi
28°/ 18°
Pazar
26°/ 15°
Pazartesi
29°/ 14°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
29°/ 16°
Perşembe
27°/ 16°
Anagold 24 Erzincanspor Teknik Direktörü Bülent Akan, Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Akın Levent’i makamında ziyaret etti.
Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette Anagold 24 Erzincanspor Teknik Direktörü Bülent Akan ile Rektör Levent bir süre sohbet etti. TFF 2. Lig Kırmızı Grup’ta mücadele eden ve Play-off’lara katılmayı garantileyen takımın teknik direktörü Akan, Rektör Levent’e sezon içerisinde vermiş oldukları desteklerinden dolayı teşekkürlerini iletti. Rektör Levent ise Anagold 24 Erzincanspor’un sezon boyunca gösterdiği başarılı performans dolayısıyla Akan’ı tebrik etti ve Play-off’larda başarılar diledi. Ayrıca Rektör Levent, Anagold 24 Erzincanspor’un önümüzdeki sezon 1. Lig’de mücadele etmesini umut ettiklerini belirtti.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler