Erzincan Medya
13° Erzincan

Erzincan

13°

Erzincan

Perşembe

26°/ 15°

Cuma

28°/ 15°

Cumartesi

22°/ 13°

Pazar

26°/ 13°

Pazartesi

28°/ 14°

Salı

29°/ 17°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

“Ünilig Atıcılık Müsabakası”nda şampiyonluk kazanan öğrencilerden ziyaret

Yayınlanma:
ABONE OL
“Ünilig Atıcılık Müsabakası”nda şampiyonluk kazanan   öğrencilerden ziyaret

“Ünilig Atıcılık Müsabakası”nda şampiyonluk kazanan Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi öğrencileri, Rektör Prof. Dr. Akın Levent’i ziyaret etti.

Türkiye Üniversite Sporları Federasyonunun 16-17 Mart 2024 tarihleri arasında Trabzon’da düzenlediği “Ünilig Atıcılık Müsabakası”na katılan Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi öğrencileri başarıyla döndü, Rektör Levent’i ziyaret etti.
Eğitim Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği bölümü Dr.Öğretim Üyesi Ahmet Terzioğlu, Ekibi yarışlara hazırlayan Tuğrul Karanlık ve “Ünilig Atıcılık Müsabakası”nda şampiyonluk kazanan öğrencilerden “Ünilig Atıcılık Müsabakası”nda Türkiye Şampiyonu olan aynı zamanda havalı tüfek yarışında Türkiye rekoru kıran Spor Bilimleri Fakültesi Spor Yöneticiliği Bölümü öğrenci Galip Berat Afal ve “Ünilig Atıcılık Müsabakası”nda havalı tüfek branşında Türkiye beşincisi olan Eğitim Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği bölümü öğrencileri, Yiğit Geçim Rektör Levent’i ziyaret etti. “Ünilig Atıcılık Müsabakası”nda havalı tabanca branşında kıyasıya yarışan Eğitim Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği bölümü öğrencilerinden Yiğit İrfan Karaarslan ve Kaan Kavak da ziyarette hazır bulundu.
Rektör Levent, “Ünilig Atıcılık Müsabakası”na katılarak büyük başarı gösteren öğrencileri tebrik ederek öğrencilere hediyelerini takdim etti.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

https://www.haberxr.com