Erzincan
21°
Erzincan
Pazar
26°/ 16°
Pazartesi
29°/ 15°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
28°/ 16°
Perşembe
28°/ 15°
Cuma
30°/ 15°
Erzincan İl Sağlık Müdürü Dr. Cihan Tekin, yapımında sona yaklaşılan 500 yataklı Erzincan Devlet Hastanesi inşaat alanını ziyaret ederek, incelemelerde bulundu.
Hastanenin son durumu hakkında yüklenici firma yetkililerinden bilgi aldı.
Gerçekleşen ziyarette İl Sağlık Müdürü Dr. Cihan Tekin’e Sağlık Hizmetleri Başkanı Dr. Gülşah Taş, Destek Hizmetleri Başkanı Dr. Taner Kösetürk, Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Ufuk Kuyrukluyıldız ve sağlık yöneticileri eşlik etti.
Kent merkezinde Karaağaç Mahallesi’nde 2019 yılında yapımına başlanan ve inşaatı devam eden Erzincan Devlet Hastanesi, kentin yanı sıra bölgede Tunceli, Gümüşhane, Bayburt ce Giresun gibi illere de hizmet vererek bölge hastanesi görevini üstlenecek. 500 yataklı modern hastane fiziksel ve teknolojik imkanları yoğun bakım üniteleriyle hastalara hizmet edecek.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler