Erzincan Medya
17° Erzincan

Erzincan

17°

Erzincan

Perşembe

23°/ 13°

Cuma

23°/ 14°

Cumartesi

22°/ 13°

Pazar

20°/ 12°

Pazartesi

21°/ 12°

Salı

24°/ 14°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Talih kuşu kondu milyoner oldu!

Yayınlanma:
ABONE OL
Talih kuşu kondu milyoner oldu!

Adapazarı’nda yer alan Uzun Çarşı’da kazı kazan oynayan 60 yaşındaki yaşlı teyze kendisine 2.000 lira çıktığını sanıp bayiye gitti. Bayi ise yaşlı teyzeye 2 milyon lira çıktığını fark etti. Talih kuşu konan yaşlı teyze milyoner oldu.

Adapazarı’nda piyango bileti satışı yapan bayiden kazı kazan satın alan yaşlı teyze, lokantaya gitti ve kuponu kazısı kendisine 2.000 lira çıktığını düşünerek bayiye gitti. Parasını almak isteyen teyze kuponu bayi çalışanına verdi. Kazı kazan kuponunu inceleyen bayi, teyzeye çıkan ikramiyenin 2.000 lira değil 2 milyon lira olduğunu fark etti. Bu kadar büyük bir ikramiyenin sahibi olduğunu öğrenen yaşlı teyze hem şaşırd8 hem de sevinçten uçtu.

“Ne yaşadıklarına inanamadılar”

Yaşlı kadın Seyyer Milli Piyango Bayisi’ne gittiğinde kazandığı parayı yanlış anladığını öğrendi. Kadın 2 milyon lira kazandığını öğrenince şok oldu, bunu duyan diğer müşterilerde kadınla birlikte son oldular. Piyango bayi sahibi, “çocuklarla iki bayan geldi. 2 kazı kazan çekip 30’ar TL verdiler. Aradan 15-20 dakika geçti ve geri geldiler. Yemek yedikten sonra’ 2.000 TL çıktı’ diyerek dükkana girdiler. Bende ‘ burada 2 milyon çıkmış’ dedim onlara. Şaşırdılar. Bir müşteri vardı ona da kontrol ettirdim o da ‘ 2 milyon’ olduğunu doğruladı. Kadın inanamadı” ifadesini kullandı.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler