Erzincan Medya
26° Erzincan

Erzincan

26°

Erzincan

Cuma

27°/ 16°

Cumartesi

21°/ 13°

Pazar

25°/ 13°

Pazartesi

27°/ 14°

Salı

29°/ 17°

Çarşamba

31°/ 19°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Sürücü ve yolculara emniyet kemeri önemi anlatıldı

Yayınlanma:
ABONE OL
Sürücü ve yolculara emniyet kemeri önemi anlatıldı

Erzincan’da Tarik Denetleme Şube Müdürlüğü tarafından sürücü ve yolculara trafik kuralları ve emniyet kemeri kullanımının önemi anlatılarak broşür verildi.

Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, D200-23 Kızıldağ yolunda seyahat eden araç sürücü ve yolcularına mola verdirilerek  trafik kuralları ve emniyet kemeri kullanımının önemi anlatıldı. 

Refahiye Bölge Trafik Denetleme İstasyon Amirliği sorumluluk güzergahında, D200-23 Kızıldağ yolunda seyahat eden araç sürücü ve yolcularının mola verip dinlenmelerini sağlamak amacıyla, Sivas istikametine seyahat eden 33 araç içerisindeki sürücü ve yolculara trafik kuralları ve emniyet kemeri kullanımının önemi anlatılarak konu hakkında broşür dağıtıldı.
Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü personelleri, trafik bilincinin oluşturulması adına gerçekleştirdiği bilgilendirme ve denetleme faaliyetlerine aralıksız devam ediyor. Ekipler kemeri kullanımı başta olmak üzere trafik kurallarına yönelik yapılan denetimlerde ekipler, sürücü ve yolcuları  bilgilendirdi. Yapılan denetim ve bilgilendirme çalışmalarında yolcu taşımacılığı yapan otobüs şoförleri can ve mal kaybına sebebiyet vermemek için daha dikkatli olmaları gerektiği hatırlatıldı.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

https://www.haberxr.com