Erzincan Medya
16° Erzincan

Erzincan

16°

Erzincan

Pazar

31°/ 15°

Pazartesi

32°/ 19°

Salı

32°/ 19°

Çarşamba

29°/ 17°

Perşembe

30°/ 16°

Cuma

31°/ 18°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Süleyman Karaman seçim çalışmalarına devam ediyor

Yayınlanma:
ABONE OL
Süleyman Karaman seçim çalışmalarına devam ediyor

AK Parti Milletvekili Süleyman Karaman esnaf ve kurum ziyaretlerine devam ediyor. 25 Nisan Salı günü sabah saatlerinde Halitpaşa Caddesi üzerinde bulunan işyerlerini ziyaret eden Karaman, hemşehrilerimizle sohbet etti. Görüşmeleri esnasında son 5 yıl içerisinde yürüttükleri çalışmalar hakkında bilgi veren Karaman önümüzdeki dönem projelerini paylaştı.

20 YILDIR AK DAVAYA HİZMET EDENLER, KARAMANIN YANINDAYDI

Ziyaretler sırasında Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman’a partililer eşlik ettiler. Merkez İlçe Başkanı Hakan Ördek, Gençlik Kolları İl Başkanı Mehmet Yılmaz, Kurucu İl Başkanı Yüksel Çakır, Kavak yolu önceki dönem Belediye Başkanı Fikret Keskin ve partililerin katılımı, AK Partiye 20 yıldır hizmet eden yöneticilerin, bu dönemde AK Partiye desteklerinin en üst seviyede gösterdikleri şeklinde yorumlandı.

Ziyaretlerin ardından İl Emniyet Müdürlüğüne geçen AK Parti heyeti önce İl Emniyet Müdür Kenan Kurt’u makamında ziyaret etti. Ziyaretin ardından Karaman, polislerle bir süre sohbet etti. Geçtiğimiz hafta polis haftası münasebeti ile ilimizde hizmet veren polislerle bir araya gelen Karaman, bu programda polislere müjdeler vermişti. Bu ziyaretlerde de önümüzdeki süreçte polislerimizin taleplerinin takipçisi olacaklarını ifade eden Karaman ziyaretin ardında Salı Pazarına geçerek burada hem alışveriş yaptı hem de Pazar esnafı ve hemşehrilerimizle sohbet etti. Pazar esnafımıza bol kazançlar diledi.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

https://www.haberxr.com