Ana Sayfa Arama
Kategoriler
Servisler
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Şireci, adaylığımı genel merkeze bildirdim

  AK Parti Erzincan İl Başkanı Mehmet Cavit Şireci’nin Aday Adaylığı süreciyle ilgili yaptığı basın açıklamasında basın mensuplarının sorularını cevapladı.

  AK Parti Erzincan İl

  AK Parti İl Başkanı Mehmet Cavit Şireci’nin Aday Adaylığı süreciyle ilgili yaptığı basın açıklamasında basın mensuplarının sorularını cevapladı.

  Şireci Mevcut  Belediye Başkanlarının, İlçe Başkanlarının ve İl Başkanlarının müracatlarının sadece genel merkez uygun gördüğü takdirde aday gösterileceği dolayısıyla kendisinin de genel merkez’de gerekli birimlere  Erzincan Belediye Başkanlığı için Aday Adayı olacağını Genel Merkeze bildirdiğini söyledi.
  Yapılacak olan Yerel Seçimlere AK Parti olarak tüm teşkilatlarımızla iddialı hazırlandıklarını belirten Başkan Şireci, Erzincan Merkez başta olmak üzere tüm ilçe ve beldelerde “Gönül Belediyeciliği” sloganıyla çalışma yapacaklarını söyledi. Başkan Şireci; “ Genel Merkez tarafından açıklanacak olan Adayımız hangi dava arkadaşımız olursa olsun, teşkilat olarak gece gündüz demeden canla başla çalışacağız ve AK Belediyeciliği  Erzincan ve tüm ilçe ,beldelerimzde rekor bir oyla alacağız” dedi.

  Erzincan Haber