Erzincan
18°
Erzincan
Cumartesi
28°/ 18°
Pazar
26°/ 15°
Pazartesi
29°/ 14°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
29°/ 16°
Perşembe
27°/ 16°
Erzincan Yalnızbağ Yerleşkesinde bulunan İbni Sina İlkokulu 4/A sınıfı öğrencisi Mehmet Efe Mutlu’nun sınıf başkanlığı seçimleri öncesinde sınıf arkadaşlarına verdiği söz gerçekleşti.
Sınıf başkanlığı seçimleri öncesi Erzincan Valisi Hamza Aydoğdu ile bir program çıkışında karşılaşan Mehmet Efe Mutlu, Vali Hamza Aydoğdu‘ya; “Sayın Valim sınıfımızda başkanlık seçimi var. Ben arkadaşlarıma ‘eğer beni başkan seçerseniz Valiyi okula getireceğim’ vaadinde bulundum. Kazanırsam gelir misiniz?” Daveti üzerine üç aday içerisinden en çok oyu alarak sınıf başkanı seçilen Mehmet Efe Mutlu’nun isteğini yerine getiren Vali Hamza Aydoğdu, İbni Sina İlkokuluna giderek 4/A sınıfını ziyaret etti.
4/A sınıfı öğrencileri ile sohbet eden Vali Hamza Aydoğu, “Mehmet Efe’ye verdiğimiz sözü yerine getirdik bugün burada sizlerleyiz” dedi Başkanınızdan memnun musunuz? Sorusuna olumlu yanıt alan Vali Hamza Aydoğdu, bütün öğrencilere derslerinde ve hayatlarında başarılar diledi
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler