Erzincan
18°
Erzincan
Cumartesi
28°/ 18°
Pazar
26°/ 15°
Pazartesi
29°/ 14°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
29°/ 16°
Perşembe
27°/ 16°
Kemaliye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve KEMAV işbirliğiyle öğrencilere “ Ekran Bağımlılığı, Akran Zorbalığı ve Sınav Kaygısı” konusunda konferans verildi.
Kemaliye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve KEMAV işbirliğiyle Doç. Dr. Fatma Akyüz Karacan tarafından “ Ekran Bağımlılığı, Akran Zorbalığı ve Sınav Kaygısı” konulu konferans düzenlendi.
Gerçekleştirilen konferansta öğrencilerin başarılı olma yolunda karşılaştıkları kaygı ve stresle nasıl başa çıkabilecekleri hakkında bilgiler aktarıldı. Doç. Dr. Fatma Akyüz Karacan, öğrenme, çalışma ve başarılı olmak ile ilgili konularını detaylı olarak öğrencilere bilgi verdi. Akyüz tarafından verilen eğitimde öğrencilerin sınav öncesinde ve sınav sırasında kaygı ve streslerini yenmeleri için neler yapmaları gerektiğine ilişkin bilgiler aktarıldı.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler