Erzincan Medya
14° Erzincan

Erzincan

14°

Erzincan

Cumartesi

29°/ 15°

Pazar

32°/ 16°

Pazartesi

32°/ 20°

Salı

32°/ 18°

Çarşamba

30°/ 18°

Perşembe

28°/ 16°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Sektörel toplantılarının üçüncüsü yapıldı

Yayınlanma:
ABONE OL
Sektörel toplantılarının üçüncüsü yapıldı

Erzincan’da sektörel toplantılarının üçüncüsünde kıraathane ve çay ocağı işletmecileriyle bir araya gelindi. Gerçekleştirilen toplantıda sektördeki beklentiler ve karşılaşılan zorluklar üzerine istişarelerde bulunuldu.

Erzincan Valisi  Hamza Aydoğdu başkanlığında kentteki  kahveci ve çayocağı esnaflarına yönelik İl Halk kütüphanesi Toplantı Salonunda istişare toplantısı düzenlendi. Vali  Hamza Aydoğdu başkanlığındaki toplantıda kıraathane ve çay ocağı işletmecilerinin öneri ve ihtiyaçları detaylı bir şekilde ele alınarak çözüm yolları ve destek imkanları üzerine fikir alışverişinde bulunuldu.

Düzenlenen  toplantı serisinin üçüncüsünde kıraathane ve çay ocağı işletmecilerinin beklentileri ve karşılaşılan zorluklar masaya yatırıldı. Toplantıda işletmecilerin öneri ve ihtiyaçları dikkatle dinlenerek çözüm yolları ve destek olanakları üzerine verimli bir fikir alışverişi gerçekleştirildi. 

Erzincan Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği Başkanı Bedir Limon, birliğimize bağlı oda başkanları, kamu kurum müdürleri, kahveci ve cayacağı meslek dalında faaliyet gösteren esnaflar katıldı.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

https://www.haberxr.com