Erzincan Medya
11° Erzincan

Erzincan

11°

Erzincan

Pazar

13°/

Pazartesi

18°/

Salı

21°/ 11°

Çarşamba

23°/ 13°

Perşembe

24°/ 13°

Cuma

24°/ 15°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Seçimde Son Düzlüğe Gelindi

Yayınlanma:
ABONE OL
Seçimde Son Düzlüğe Gelindi

Erzincan’da siyasi partiler ve milletvekili adayları seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Bulundukları her ortamda seçmen ile bir araya gelen adaylar seçildikleri zaman gerçekleştirecekleri sözleri ve yapacakları icraatları anlatarak kendileri ve partileri adına oy istiyorlar.

AK Parti Erzincan’da geçtiğimiz dönem 2 milletvekili ile sandıkta çıkarken bu seçimde de sandıktan aday çıkartmak için her gün çalışmalarını yoğun şekilde sürdürüyor. Erzincan’da iddialı bir ekiple saha çalışmasını sürdüren AK Parti teşkilatı mevcut adaylarının sandıktan çıkması için yoğun tempo gösteriyor. 
Cumhur ittifakının önemli paydaşlarından olan Milliyetçi Hareket Partisi ’de Erzincan’da merkez ve ilçelerde çalışmalarını aralıksız hız kesmeden sürdürüyor. MHP’de bu seçimde vatandaştan deste isteyerek sandıkta milletvekili çıkarmanın hesabını yapıyor. İlçe ilçe dolaşan MHP Erzincan il teşkilatı çalmadık kapı bırakmıyor. 
CHP milletvekili adayları da yoğun tempo altında günün ilk ışıklarıyla birlikte saha çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.  Millet ittifakı çatısı altında Erzincan’da ortak hareket ederek CHP adayları iki de iki yapmak için çalmadık kapı sıkılmadık el bırakmıyor. 

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler