Erzincan
18°
Erzincan
Cumartesi
28°/ 18°
Pazar
26°/ 15°
Pazartesi
29°/ 14°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
29°/ 16°
Perşembe
27°/ 16°
Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Müdürü Doç. Dr. Arda Işık, görevini Sağlık Bilimleri Fakültesi öğretim üyesi Prof. Dr. Papatya Karakurt’a teslim etti.
Görev değişimi nedeniyle Sağlık Bilimleri Enstitüsünde düzenlenen törene Rektör Prof. Dr. Akın Levent, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. M. Fatih Ertugay katıldı.
Törende konuşma yapan Rektör Levent, bugüne kadar Sağlık Bilimleri Enstitüsünde yapmış olduğu hizmet ve çalışmalardan dolayı Doç. Dr. Arda Işık’a teşekkür etti. Daha sonra görevi devralan Prof. Dr. Papatya Karakurt’a da yeni görevinin hayırlı olması temenni ederek, başarılar diledi.
Görev devir teslim töreni hediye ve çiçek takdimiyle tamamlandı.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler