Ana Sayfa Arama
Kategoriler
Servisler
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Rektör Levent Elele’iz Kültür Festivali Kapanış Programına Katıldı

  Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Akın Levent, Elele’iz Kültür Festivali kapanış programına katıldı.

  Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi

  Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Akın Levent, Elele’iz Kültür Festivali kapanış programına katıldı. Festival kapanış etkinliğinde Devlet Opera ve Bale Sanatçılarının düzenlediği müzik dinletisi yer aldı.
  Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi  Erdoğan Büyükkasap Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleşen etkinliğe Rektör  Prof. Dr. Akın Levent, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Çağrı Çırak, Genel Sekreter Doç. Dr. M. Cihat Özgenel, üniversite personeli  ve öğrenciler katıldı. Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi, 21-22 Aralık tarihlerinde Elele’iz Kültür Festivali kapsamında düzenlenen atölye çalışmaları, tiyatro, konser gibi birçok farklı etkinliğe ev sahipliği yaptı. Rektör  Prof. Dr. Levent`e desteklerinden dolayı Elele’iz Kültür Festivali boyunca öğrencilerin  yaptığı çalışmaların tablosu hediye edildi.   Festivalin son gününde Devlet Opera ve Bale Sanatçıları Piyanist Ayça Yılmaz ve Solistler Meliha Karadeniz ile Arda Doğan’ tarafından “Yerelden Evrensele” isimli müzik dinletisi gerçekleştirildi. Dinletinin ardından Rektör Levent, sanatçılara teşekkür plaketi takdim etti. Festivalde emeği geçen herkese teşekkür eden Rektör Levent, “EBYÜ olarak çeşitli kültür ve sanat etkinliklerine ev sahipliği yapmaktan ve bu tür aktivitelerle öğrencilerimizi buluşturmaktan büyük bir keyif alıyoruz” dedi.

  Erzincan Haber