Erzincan Medya
31° Erzincan

Erzincan

31°

Erzincan

Salı

31°/ 17°

Çarşamba

32°/ 18°

Perşembe

33°/ 19°

Cuma

31°/ 16°

Cumartesi

31°/ 18°

Pazar

31°/ 20°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Rektör Levent Çalışmaları İnceledi

Yayınlanma:
ABONE OL
Rektör Levent Çalışmaları İnceledi

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Akın Levent, EBYÜ kampüsünde çeşitli ziyaretler gerçekleştirdi. Rektör Levent, incelemelerde  idari ve akademik personelin hem de öğrencilerin karşılaştığı sorunları ve talepleri dinledi.
Rektör Prof. Dr. Akın Levent, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Adem Başıbüyük ve Prof. Dr. Çağrı Çırak ile birlikte Üniversite  Merkez Kütüphanesi’ni ve içerisinde bulunan yeni kafeyi ziyaret etti. Burada öğrencilerle bir araya gelerek kısa bir sohbet gerçekleştiren Rektör Levent, kütüphane ziyaretinin ardından sosyal tesislerde bulunan merkezleri de ziyaret etti.
Rektör Prof. Dr. Akın Levent, EBYÜ Kariyer Geliştirme Araştırma ve Uygulama Merkezi’ni ziyaret ederek, ilgili birim Müdürü Oğuzhan Çelik ve Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Şeyma Payat ile bir süre sohbet etti.
Rektör Levent daha sonra, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Uygulama ve Araştırma Merkezi’ni ziyaret ederek, Müdür Yardımcısı Uzman Psikolog Öğr. Gör. Esra Demirel, Uzman Psikolojik Danışman Öğr. Gör. Zeynep Çiftci ve Uzman Psikolog Şeyda Özcan ile bir araya geldi.
Rektör Levent, ziyaretlerinin bir parçası olarak yürütülen çalışmalar hakkında detaylı bilgi edindi. Ayrıca, hem idari ve akademik personelin hem de öğrencilerin karşılaştığı sorunları ve talepleri dinleyerek, katılımcılarla etkileşimde bulundu.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

https://www.haberxr.com