Erzincan
18°
Erzincan
Cumartesi
28°/ 18°
Pazar
26°/ 15°
Pazartesi
29°/ 14°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
29°/ 16°
Perşembe
27°/ 16°
Erzincan’da vatandaşlar, üç ayların müjdecisi olan Regaip Kandili dolayısıyla camilere akın ederek dua etti.
Erzincan Terzibaba Camii’nde ve şehrin bütün camilerinde binlerce vatandaş yapılan dualara âmin dedi. Rahmet, mağfiret ve bereket iklimi üç ayların müjdecisi olarak kabul edilen Regaip Kandilinde camiyi dolduran binlerce cemaat dualar etti.Üç ayların başlangıcı olan Regaip Kandili’nde, Erzincanlılar ibadet için Terzibaba Camii’ne akın etti. Kadın erkek, genç yaşlı yüzlerce insanın akın ettiği Terzibaba Camii kısa süre içerisinde doldu taştı.
Erzincan İl Müftü Vekili Gökhan Badem’in sohbeti ve akabinde yaptığı dua sonrası kılınan yatsı namazı ile program tamamlandı. Cami çıkışında gecenin hatırasına cemaate kandil simidi ikram edildi.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler