Erzincan
18°
Erzincan
Cumartesi
28°/ 18°
Pazar
26°/ 15°
Pazartesi
29°/ 14°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
29°/ 16°
Perşembe
27°/ 16°
Refahiye İlçe Müftülüğü tarafından düzenlenen Yıldırım Camii ve Külliyesindeki Mevlidi-i Nebi Haftası, Camiler ve Din Görevlileri Haftası münasebetiyle program yapıldı.
Refahiye Kaymakamı Halil İbrahim Köroğlu, İlçe Müftülüğü tarafından icra edilen Yıldırım Camii ve Külliyesindeki Mevlidi-i Nebi Haftası, Camiler ve Din Görevlileri Haftası münasebetiyle düzenlenen Kur’an ziyafetine katıldı.
Program; Kur’an Tilaveti ile başladı, ilahiler, kaside okumaları ile devam etti. İlçe Müftüsü Hasan Hüseyin Karabıyık’ın Peygamberler, İman ve İstikamet hakkında konuşması, akabinde dua yapması ile program sona erdi.
Kaymakam Halil İbrahim Köroğlu, daha sonra İlçe Müftülüğü tarafından organize edilen Camiler ve Din Görevlileri haftası, Mevlidi-i Nebi Haftası özel programına; beraberinde Refahiye Belediye Başkanı Çakmak Paçacı ve İlçe Müftüsü Hasan Hüseyin Karabıyık ile iştirak etti. Programda konuşan Kaymakam Köroğlu programın hazırlanması ve icra edilmesi, Camiler ve Din Görevlileri haftası münasebetiyle İlçe Müftüsü Karabıyık nezdinde İlçe Müftülüğüne bağlı bütün din görevlilerinin haftasını kutladı.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler