Erzincan Medya
25° Erzincan

Erzincan

25°

Erzincan

Cuma

28°/ 16°

Cumartesi

30°/ 15°

Pazar

33°/ 19°

Pazartesi

30°/ 17°

Salı

29°/ 16°

Çarşamba

29°/ 16°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

PTT Önleri Pazartesi Günü Kuyruk Olacak, TC İle Giden 18 Yaş Üzeri 100.000 TL Alacak!

Yayınlanma:
ABONE OL
PTT Önleri Pazartesi Günü Kuyruk Olacak, TC İle Giden 18 Yaş Üzeri 100.000 TL Alacak!

PTT Önleri Pazartesi Günü Kuyruk Olacak, TC İle Giden 18 Yaş Üzeri 100.000 TL Alacak! PTT üzerinden başvuru yaparak işlemlerini gerçekleştirecek olan kişiler, uygun faiz oranları ile birlikte nakit ihtiyacı olan kişilere hemen aynı gün içinde destek verecektir. Kredi notu ve kredi sicili uygun olması durumunda PTT ve Aktifbank aracılığı ile birlikte nakit kredi kullanımı olacaktır. Kredi almak isteyenler bu kredileri diledikleri zaman hesaplarına atacaklardır.

PTT KREDİ KAMPANYASI

PTT ihtiyaç kredisi almak isteyenler başvuru şartlarına uygun olarak hemen aynı gün içinde kredileri hesaplara atacaklardır. Nakit kredi almak için başvuru yapacak olan kişilere uygun faizlerle hemen aynı gün içinde destek verilecektir. İhtiyaç kredisi alacak kişiler banka şartlarına uygun olarak hemen hızlı bir şekilde işlem yapabileceklerdir. Bu şekilde krediler hemen aynı gün kullandırılır.

PTT SMS kredi ile de hemen sonuç alabilirsiniz. SMS kredi kampanyasına katılacak olan kişiler PTT yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazarak bu mesajı 3050 numarasına gönderebilirler. Bu şekilde kredi alabileceksiniz ve nakit kredi kullanabileceksiniz. SMS ile kredi başvurusu 5 dakika içinde sonuç olarak size gelecek ve bu sonuca göre kredi kullanımı gerçekleşecektir.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

https://www.haberxr.com