Erzincan Medya
24° Erzincan

Erzincan

24°

Erzincan

Cuma

28°/ 16°

Cumartesi

30°/ 15°

Pazar

33°/ 19°

Pazartesi

30°/ 17°

Salı

29°/ 16°

Çarşamba

29°/ 16°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

17 Milyon Emekli İçin YENİ KARAR! Başvuru Yapan Emekliye Bugünden Sonra 15000 TL Ödeme!

Yayınlanma:
ABONE OL
17 Milyon Emekli İçin YENİ KARAR! Başvuru Yapan Emekliye Bugünden Sonra 15000 TL Ödeme!

17 Milyon Emekli İçin YENİ KARAR! Başvuru Yapan Emekliye Bugünden Sonra 15000 TL Ödeme! Emekli maaşlarını alanlar için başlatılan bu yeni kredi kampanyasında 15000 TL’ye kadar ödeme yapılacağı açıklandı. Başvuru şartlarına uygun olan herkes için başlatılan bu yeni kampanyada, Nakit kredi alacak kişilere uygun faizlerle ödemeler verilecek. Emekli maaş hesabınız üzerinden başvurunuzu yaparak alacağınız bu yeni kredi kampanyasında başvuru yapacak olan emekliler hangi bankadan maaş alıyorsa o banka üzerinden işlem yapabilirler. 

EMEKLİYE MÜJDE

Emekli maaşlarını Ziraat Bankası Vakıfbank veya Halkbank üzerinden alanlar, maaş hesapları üzerinden 15000 TL’ye kadar nakit ödeme alabileceklerdir. Bu ödemelerde şartlara uygun olan herkes, işlemlerini hızlı bir şekilde yapabilecektir. İnternet bankacılığı veya bankanın mobil uygulaması üzerinden 7 gün 24 saat başvuru yapabilirsiniz.

Maaş hesabınız üzerinden başvurunuzu yaptıktan hemen sonra işlemlerinizi hızlı bir şekilde onay alacak ve bu onay mesajı ile birlikte işlemlerinizi hemen aynı gün içinde yapacaksınız. Başvuru şartlarına uygun olan herkes, uygun faizlerle bu ödemeleri hesaplarına attıktan sonra kullanmaya başlayabilirler.

Emekli olan kişiler sadece 15000 TL için değil, daha yüksek limitlerde de nakit kredi alabileceklerdir. Bu şekilde ihtiyaç kredisi başvurusu yapabileceksiniz. Emeklilere 15000 TL nakit kredi alınacak ve 36 ay vadeye kadar kredi kullandırılacaktır.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

https://www.haberxr.com