Erzincan Medya
31° Erzincan

Erzincan

31°

Erzincan

Salı

31°/ 17°

Çarşamba

32°/ 18°

Perşembe

33°/ 19°

Cuma

31°/ 16°

Cumartesi

31°/ 18°

Pazar

31°/ 20°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Polis Ekiplerinden Efe Bulut’a Moral Ziyareti

Yayınlanma:
ABONE OL
Polis Ekiplerinden  Efe Bulut’a Moral Ziyareti

Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri, Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Çocuk Hematoloji ve Onkoloji bölümünde tedavisi devam edilen 10 yaşındaki Miraç Efe Bulut’a moral ziyaretinde bulundu.

Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü koordinesinde Ankara İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü personelinin katılımıyla Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Çocuk Hematoloji ve Onkoloji bölümünde tedavisine devam edilen 10 yaşındaki Miraç Efe Bulut’a ziyaret gerçekleştirildi.
Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri yaptıkları paylaşımda: ‘ Miraç Efe Bulut’un moral ve motivasyonunu arttırmak, yaşadığı bu zor süreçte yanında olduğunu hissettirmek için uzakları yakın etmek amacıyla tedavi gördüğü hastanede, çocuğumuzu bir kez daha yalnız bırakmadık.
Çocuğumuza geçmiş olsun dileklerimizi iletip, ufak hediyemizle yüzünde oluşan tebessümün her şeye  değdiğine şahit olduk. Bir an önce iyileşip sevdiklerine, okuluna kavuşmasını diliyoruz’ denildi.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

https://www.haberxr.com