Erzincan
20°
Erzincan
Pazar
26°/ 16°
Pazartesi
29°/ 15°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
28°/ 16°
Perşembe
28°/ 15°
Cuma
30°/ 15°
Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri, Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Çocuk Hematoloji ve Onkoloji bölümünde tedavisi devam edilen 10 yaşındaki Miraç Efe Bulut’a moral ziyaretinde bulundu.
Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü koordinesinde Ankara İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü personelinin katılımıyla Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Çocuk Hematoloji ve Onkoloji bölümünde tedavisine devam edilen 10 yaşındaki Miraç Efe Bulut’a ziyaret gerçekleştirildi.
Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri yaptıkları paylaşımda: ‘ Miraç Efe Bulut’un moral ve motivasyonunu arttırmak, yaşadığı bu zor süreçte yanında olduğunu hissettirmek için uzakları yakın etmek amacıyla tedavi gördüğü hastanede, çocuğumuzu bir kez daha yalnız bırakmadık.
Çocuğumuza geçmiş olsun dileklerimizi iletip, ufak hediyemizle yüzünde oluşan tebessümün her şeye değdiğine şahit olduk. Bir an önce iyileşip sevdiklerine, okuluna kavuşmasını diliyoruz’ denildi.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler