Erzincan Medya
16° Erzincan

Erzincan

16°

Erzincan

Pazar

21°/ 12°

Pazartesi

21°/ 11°

Salı

22°/ 11°

Çarşamba

25°/ 14°

Perşembe

28°/ 17°

Cuma

26°/ 18°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Pansiyonların İzleme ve Değerlendirme Süreci Devam Ediyor

Yayınlanma:
ABONE OL
Pansiyonların İzleme ve Değerlendirme Süreci Devam Ediyor

Erzincan İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından resmi okul pansiyonlarında hizmet kalitesini yükseltilmesi ve verimliliğin artırılmasına yönelik her yıl yapılan pansiyon izleme ve değerlendirme süreci devam ediyor.

Milli Eğitim Bakanlığına bağlı resmi okullarda “Yatılılık Bursluluk Sosyal Yardımlar ve Okul Pansiyonları Yönetmeliği” çerçevesinde Erzincan İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı resmi okul pansiyonlarında hizmet kalitesini yükseltilmesi ve verimliliğin artırılmasına yönelik her yıl yapılan pansiyon izleme ve değerlendirme süreci ikinci eğitim öğretim dönemi itibari ile devam ediyor.

Erzincan  merkezde faaliyet gösteren Erzincan Fen Lisesi, Milli Egemenlik Anadolu Lisesi, Sosyal Bilimler Lisesi, Erzincan Anadolu İmam Hatip Lisesi, Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve TOBB Binali Yıldırım Kız Anadolu İmam Hatip Liselerinin bünyesinde yer alan öğrenci pansiyonlarının eksiklikleri tek tek gözden geçirilerek rapor ediliyor.  Ayrıca öğrencilerin pansiyon konforunu artırılması, iyileştirmelerin yapılması konusunda oluşturulan pansiyon izleme ve değerlendirme komisyonu tarafından rapor ediliyor.
Şube Müdürü Hasan Güneş ve beraberindeki heyet tarafından bu kapsamdaki pansiyonların mutfak, yemekhane, yatakhane, çamaşırhane, banyo gibi bileşenleri denetlendi. Şube Müdürü Güneş denetimlerde, çalışmalarında gösterdikleri özenden dolayı okul müdürü ve idarecilerine, pansiyon idaresi ve çalışanlarına teşekkür ederek, öğrencilerin sağlıklı ve huzurlu bir ortamda yaşamalarını sağlamak ve aile ortamını hissetmelerin sağlanmasına yönelik denetimlerinin devam edeceğini açıkladı.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

https://www.haberxr.com