Ana Sayfa Arama
Kategoriler
Servisler
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Özarslan, İl ve İlçe tüm teşkilatlarımız ile hazırız

  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Erzincan İl Başkanı  Bilgehan Çağrı Özarslan, 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan mahalli idareler seçimlerine İl ve İlçe tüm teşkilatlarımız ile hazırız’ dedi.

  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)

  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Erzincan İl Başkanı  Bilgehan Çağrı Özarslan, 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan mahalli idareler seçimlerine İl ve İlçe tüm teşkilatlarımız ile hazırız’ dedi.

  31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan mahalli idareler seçimleri için çalışmalar sürerken (MHP) Erzincan İl Başkanı  Bilgehan Çağrı Özarslan, Erzincan İl başkanlığı olarak 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan mahalli idareler seçimlerine 1977’de 1989’da 1994’de 1999 ve 2019 yerel seçimlerinde  olduğu gibi bugünde aynı ruh aynı azim ve aynı kararlılıkla İl ve İlçe tüm teşkilatlarımız ile hazırdır ifadelerine yer verdi.

  Konu hakkında yazılı bir açıklamada bulunan Özarslan: ‘ Partimizin bünyesinde bulunan Belediyelerimiz mali disiplini sağlamış, istihdamı artırmış üretken belediyecilik anlayışı ile  ilimize çok büyük kazınımlar elde ettirmiş ve şehrimizin çehresini değiştirecek projelere imza atmış,bölgecilik yapmadan ,ayrımcılık yapmadan ,mezhepçilik yapmadan  Kardeşliğin Şehri Erzincan şiarı ile yönetim anlayışında bulunarak, Erzincanımızın inşasınının ve ihyasının devamı için ilk günkü azimle çalışmaya devam edecektir.

  14 Mayıs ve 28 Mayıs 2023 tarihinde Cumhur Başkanlığı seçimlerinde Partimiz Adayımız Belli Karar Net demiş  Erzincanda 92.243 oy yüzde 62 oy oranıyla Cumhur ittifakının zaferiyle sonuçlanmıştır.31 Mart yerel seçimlerinde de  Önce Ülkem ve Milletim Sonra Partim ve Ben diyen  Liderimiz Yeni Türk Yüz Yılının Mimarı Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli beyefendinin talimatları doğrultusunda Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde olduğu gibi  Cumhur İttifakının başarısı ve zaferiyle taçlanması için çalışacağız.

  Partimizin Belirlemiş olduğu aday  adaylık başvuru süresi 15 Aralık 2023 tarihinde sona ermiş olup aday adaylığı süreci başlamıştır.
  Öncelikle Cumhur ittifakının Tüm aday adaylarına başarılar diliyor, Aday adaylığı ve seçim sürecine gölge düşürmemek adına son günlerde kamuoyunu meşgul eden ilimiz ile ilgili ittifak tartışmalarıyla ilgili gerek yerel basında gerekse sosyal medyada çıkan haberlerle ilgili olarak partimizin resmi açıklamalarının dışındaki açıklamalara itibar edilmemesi hususunu kamuoyunun bilgisine sunuyoruz’ dedi.

  Erzincan Haber