Erzincan
18°
Erzincan
Cumartesi
28°/ 18°
Pazar
26°/ 15°
Pazartesi
29°/ 14°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
29°/ 16°
Perşembe
27°/ 16°
Erzincan İl Millî Eğitim Müdürü Hacı Ömer Kartal başkanlığında il merkezimizde bulunan Ortaöğretim Genel Müdürlüğüne bağlı Okul Müdürlerin katılımı ile genel değerlendirme toplantısı yapıldı.
İl Millî Eğitim Müdürü Hacı Ömer Kartal başkanlığında ,Erzincan Spor Lisesi toplantı salonunda yapılan toplantıya Ortaöğretimden sorumlu Şube Müdürü Hasan Güneş ve Ortaöğretim Genel Müdürlüğüne bağlı tüm Okul Müdürleri katıldı. Toplantıda akademik başarının artırılması ve değerler eğitimi konusunda yapılan çalışmalar görüşüldü.İl Milli Eğitim Müdürü Hacı Ömer Kartal, verimli bir toplantı olmasından duyduğu memnuniyeti ifade ederek tüm katılımcılara değerli emek ve katkılarıından dolayı teşekkür etti.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler
Jandarmadan Çocuklara Şefkat Eli
EBYÜ’de Türk Demokrasisinin Darbeler ile İmtihanı Konferansı Verildi
Arazide kayıp arama (GPS. Harita. Pusula.) eğitimleri tamamlandı
Erzincan İl Müftüsü Gül’den Kur’an Kursu Ziyareti
Polis ekipleri taksicileri bilgilendirdi
“Hafızlık ve Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma Yarışmaları” nın bölge finalleri yapıldı