Erzincan
18°
Erzincan
Cumartesi
28°/ 18°
Pazar
26°/ 15°
Pazartesi
29°/ 14°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
29°/ 16°
Perşembe
27°/ 16°
Erzincan MEB AKUB tarafından AFAD işbirliği ile başlatılan “Masallarla Afet Farkındalık Eğitimi Projesi” Vali Recep Yazıcıoğlu İlkokulu’nda gerçekleştirildi.
Başta deprem olmak üzere ülkemizde sıkça görülen afetlere yönelik olarak, afetlerin öncesi, sırası ve sonrasında yapılacak doğru davranışları bireylere kazandırmak amacıyla Erzincan MEB AKUB tarafından AFAD işbirliği ile “Masallarla Afet Farkındalık Eğitimi Projesi” devam ediyor.
Bu kapsamda öğrencilere afetlerin öncesi, sırası ve sonrasında yapılacak doğru davranışları bireylere kazandırılması öğretiliyor. Proje kapsamında öğrencilere, Masal anlatımı ,Tiyatro gösterimi Tahliye, Afad çadırlarının gezilmesi, ikram dağıtımı, ekiplerce gerçekleştirildi.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler
Jandarmadan Çocuklara Şefkat Eli
EBYÜ’de Türk Demokrasisinin Darbeler ile İmtihanı Konferansı Verildi
Arazide kayıp arama (GPS. Harita. Pusula.) eğitimleri tamamlandı
Erzincan İl Müftüsü Gül’den Kur’an Kursu Ziyareti
Polis ekipleri taksicileri bilgilendirdi
“Hafızlık ve Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma Yarışmaları” nın bölge finalleri yapıldı