Erzincan
18°
Erzincan
Cumartesi
28°/ 18°
Pazar
26°/ 15°
Pazartesi
29°/ 14°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
29°/ 16°
Perşembe
27°/ 16°
Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Organ Nakli Koordinatörlüğü tarafından stant açılarak vatandaşları organ bağışının önemi konusunda bilgilendirme çalışması yaptı.
3-9 Kasım Organ Bağış haftası nedeni ile Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Organ Nakli Koordinatörlüğü tarafından, Sağlık Bilimleri Fakültesinde bilgilendirme standı açıldı. Açılan stantta organ bağışı bilgilendirilmesi yapıldı.
Erzincan’da organ bağışı haftası dolayısıyla çeşitli etkinlikler düzenlendi. Sağlık Bilimleri Fakültesinde açılan stant da vatandaşlara organ bağışının önemi konusunda bilgilendirme çalışmaları yapıldı. Düzenlenen tanıtımda vatandaşlara, sağlık personeli tarafından organ naklinin önemi ve hangi durumlarda organ nakli yapılabilir, hangi organlar bağışlanabilir gibi konularında bilgiler aktarıldı.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler