Erzincan
21°
Erzincan
Pazar
26°/ 16°
Pazartesi
29°/ 15°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
28°/ 16°
Perşembe
28°/ 15°
Cuma
30°/ 15°
Erzincan’da ” Dönem Sonu Faaliyet Haftası” kapsamında okullarda eş zamanlı olarak “Bilgi Yarışması ve Kelime Oyunu, En Sevdiğini Paylaş, Kermes, Yetenek Paylaşımı, Görsel Sanat Bilim ve Spor Saati” etkinlikleri gerçekleştiriliyor.
Milli Eğitim Bakanlığınca bu yıl ilk kez yarı yıl tatilinden önceli son haftada öğrencilerin keyifli ve öğretici bir hafta geçirmeleri; sanatsal, kültürel, sportif ve bilimsel faaliyetlere katılmalarının teşvik edilmesi için ” Dönem Sonu Faaliyet Haftası” düzenlenmeye başlandı.
Bu kapsamda, kentte okullarda eş zamanlı olarak “Bilgi Yarışması ve Kelime Oyunu, En Sevdiğini Paylaş, Kermes,Yetenek Paylaşımı, Görsel Sanat Bilim ve Spor Saati” etkinlikleri gerçekleştiriliyor. Yarıyıl tatilinden önceki son haftada öğrencilerimizin keyifli ve öğretici bir hafta geçirmeleri; sanatsal, kültürel, sportif ve bilimsel faaliyetlere katılmalarının teşvik edilmesi amaçlanıyor.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler