Ana Sayfa Arama
Kategoriler
Servisler
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Okullar ‘ Balon Park’ ile neşeleniyor

  ‘Polislerle Macera Adası’ projesi kapsamında okulların Balon Park ile neşeleniyor.

  ‘Polislerle Macera Adası’ projesi

  ‘Polislerle Macera Adası’ projesi kapsamında okulların Balon Park ile neşeleniyor.
  Erzincan İl Emniyet Müdürü  Kenan Kurt’un talimatlarıyla, Erzincan şehir merkezi ve ilçelerdeki okulların bahçelerine, İl Emniyet Müdürlüğüne tahsisli olarak personelce kurulum ve kullanımı gerçekleştirilen ‘Balon Park’ çocuklara eğlenceli ve mutlu saatler yaşatıyor. Yoğun ilgi gören ‘Balon Park’ta bol bol zıplayan çocuklar, tırmanma parkurunda da birbirleriyle yarışırken keyifli bir gün geçiriyor.
  İl Emniyet Müdürlüğü  Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü personeli, eğlenceyi çocukların ayağına getirdi. Erzincan merkez ve ilçe okulları dolaşması hedeflenen balon park, çocuklara heyecan ve eğlence ile buluşturmayı hedefliyor. Her gün farklı bir okulun bahçesine misafir olacak şişme oyun parkı, çocuklara büyük mutluluk ve heyecan yaşatıyor. Özellikle yoğun ders programı arasında soluğu oyun parkında alan öğrenciler, keyifli dakikalar yaşıyor.
  Erzincan Tercan Mamahatun 13 Şubat İlkokulu, Kardelen Anaokulu ve İzzetpaşa Ortaokulu olmak üzere toplam 251 öğrenci  Balon Park İle buluştu. 
   Kurulan balon parka yoğun ilgi gösteren çocuklar heyecanlı, mutlu ve eğlenceli saatler geçirdi. Trambolinde zıplayan çocuklar tırmanma parkurunda birbiriyle yarıştı.Balon Park etkinlikleri, eğitim öğretim dönemi boyunca tüm okulları kapsayacak şekilde devam edecek.Emniyet Müdürlüğü  tarafından yapılan açıklamada: ‘Erzincan Emniyet Müdürlüğü olarak her zaman yanınızdayız’ denildi.

  Erzincan Haber