Ana Sayfa Arama
Kategoriler
Servisler
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Öğretmen ve Öğrencilere Samsung’tan Cep Telefonu ve Tablet İndirimi

  Samsung yeni okul yılının başlamasına çok az zaman kala, bütün tabletler için %20 indirim yaparken cep telefonları içinde %18 indirim yapacağını duyurdu.

  Samsung yeni okul yılının

  Samsung yeni okul yılının başlamasına çok az zaman kala, bütün tabletler için %20 indirim yaparken cep telefonları içinde %18 indirim yapacağını duyurdu.

  Samsung firması tarafından gelen açıklamaya göre, bir öğrenci Samsung Galaxy S21 aldığı zaman indirime ek olarak Buds2 kablosuz kulaklık ve şarj adaptörü hediyeli özel paketi de beraberinde alacak. Söz konusu olan bu kampanya Eylül ayı boyunca devam ederken eş zamanlı olarak bu kampanyadan öğretmenlerde yararlanabilecek.

  Kampanya açıklamalarında görüşlerine başvurulan Samsung Electronics Türkiye Mobil İş Birimi Başkan Azdemir, “önce ve lider” bir marka sunarak tüketicilerin beklentilerini daima karşılık verdiklerini dile getirdi.

  Çok Ucuza Cihazlar

  Yapılan bu stratejiler ile, uzun süredir genlerin beklediği indirimde onlara en güzel şekilde destek olmanın mutluluğu içinde oldukları dile getiren Azdemir, “cep telefonları, çocukların eğitiminde sınırsız olarak ilerlemeleri bir kapı aslında. Bizde Samsung ailesi olarak tablet ve cep telefonlarında öğretmen ve öğrencilere daha iyi ulaşmaları için hedeflerimize ulaştık. Gelecek günler içinde yapılacak düzenlemeler müşterilerimize en güzel teknoloji aralarını uygun koşulları ile sunmak için çalışmalar yapacağız” dedi.

  Samsung ailesi öğretmen ve öğrencilere bütün akıllı telefonlarda %18 indirim uyguluyor ve bütün tabletler içinde %20 indirim uygula. Bu indirimlerden yaralanmak için Samsung Shop sitesinde, e devlet üzerinden aldığınız öğrencilere numaranızın doğrulanması ile başvuru yapabilirsiniz.

  Erzincan Haber