Erzincan Medya
-0° Erzincan

Erzincan

-0°

Erzincan

Pazar

/

Pazartesi

/

Salı

10°/

Çarşamba

/

Perşembe

/

Cuma

/

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Arabası olanlara müjdeli haber! Yakıta Bir İndirim Daha Geliyor

Yayınlanma:
ABONE OL
Arabası olanlara müjdeli haber! Yakıta Bir İndirim Daha Geliyor

Gündemler en çok konuşulan konulardan biriside akaryakıt fiyatları. Dolar kurunun ve Brent petrolün belirlediği akaryakıt fiyatlarında son gelişmeler yaşanmaktadır. Dolar kurunun düşmesiyle birlikte benzin fiyatlarına da arka arkaya indirimler yapıldı. Benzin fiyatı 3q Ağustos’ta 97 kuruşken, Eylül ayının ilk günü 98 kuruş indirim yapıldı. İşte 2 Eylül’de akaryakıt fiyatları…

Akaryakıt fiyatları araç sahipleri tarafından takip altına alındı. Peş peşe akaryakıta indirim geldi. 3q Ağustos ve 1 Eylül’den itibaren benzin fiyatına gelen indirim tabelalarda yerini aldı.

97 kuruş benzine indirim geldi

Ağustos ayının son gününden itibaren geçerli olacak şekilde benzin fiyatına 97 kuruş indirim yapıldı.

Benzine ikinci indirim yapıldı

Eylül ayının ilk günü benzine ikinci bir indirim yapıldı. 1 Eylül itibarı ile benzine 98 kuruş indirim geldi.

Gelen indirimlerden sonra benzin fiyatları ne kadar oldu?

Ağustos ayının son günü ile Eylül ayının ilk günün de benzine iki defa indirim yapıldı. Yapılan Bu indirimlerden sonra İstanbul şehrini Avrupa yakasında benzinin litre fiyatı 36,80 TL oldu. İndirimlerden sonra benzinin litre fiyatı Bursa’da 37,40 TL, Ankara’da 37,35 TL, Adana’da 37.80 TL, İzmir’de 37.47 TL, Antalya’da 37.98 TL ve Diyarbakır’da 38,03 TL oldu.

Motorin fiyatlarında indirim bekleyenler ise üzüldü çünkü bugün de bir değişiklik yapılmadı. Hala aynı fiyata satışa sunuluyor.

İlgili Haberler